Gala FAME MMA 16 w PPV w Polsat Box i Polsat Box Go. W walce wieczoru w Gliwicach spotkają się Mateusz „Tromba” Trąbka vs Marcin Dubiel

Data: 
28 paź 2022

5 listopada br. Arena Gliwice stanie się areną freak fightowych zmagań. Podczas FAME MMA 16 dojdzie do 10 pojedynków, a w walce wieczoru zmierzą się Mateusz „Tromba” Trąbka i Marcin Dubiel. Transmisja wydarzenia rozpocznie się w sobotę, 5 listopada o godz. 19.30.

Dostęp do wydarzenia w ramach usługi PPV mogą wykupić abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go, dzięki któremu pojedynki można śledzić w Smart TV, na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

tromba_dubiel.jpg


Najbliższa gala FAME MMA 16 jest ostatnią galą Federacji zaplanowaną na ten rok. W walce wieczoru naprzeciwko siebie staną topowi influencerzy, których profile śledzi po 2,4 mln osób, Mateusz „Tromba” Trąbka oraz Marcin Dubiel. W drugim głównym pojedynku Robert „Sutonator” Pasut zmierzy się z Jackiem „Muranem” Murańskim.

Podczas wydarzenia odbędzie się w oktagonie 10 elektryzujących pojedynków. Widzowie zobaczą 8 walk na zasadach MMA, 1 w formule K1 oraz 1 walkę bokserską w małych rękawicach. W sportowej klatce walczyć będą celebryci ze świata mediów i internetu.

Gala FAME MMA 16 dla abonentów Polsat Box

W Polsat Box galę będzie można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Abonenci i użytkownicy Polsat Box mogą zamówić dostęp w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Gala FAME MMA 16 online w Polsat Box Go

Galę FAME MMA 16 internauci z całego świata będą mogli obejrzeć online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. W Polsce wydarzenie w cenie 40 zł będzie dostępne na komputerach na www.polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go – na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk gali FAME MMA 16

-      Mateusz Tromba „Trąbka” vs Marcin Dubiel – main event

-      Jacek „Muran” Murański  vs Robert  „Sutonator” Pasut – co-main event

-      Patryk „Bandura” Bandurski  vs Alan „Braveheart” Kwieciński – boks w małych rękawicach

-      Mariusz „Hejter” Słoński vs Amadeusz „Ferrari” Roślik

-      Mateusz „Matt Meknife” Janusz vs Krystian „Krycha” Wilczak

-      Patryk „Patrykos” Domke  vs Adrian „Polak” Polański

-      Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczak vs Filip „Filipek” Marcinek – K1

-      Szymon „Szymool” Besser vs Dawid „Dzinold” Rzeźnik

-      Marta „Martirenti” Rentel  vs Wiktoria „Wiki” Jaroniewska

-      Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs Radosław „Wiejski Koks” PaszkoKategoria: 
Ostatnia aktualizacja 31.10.2022