„Furioza”, „Hazardzista”, „Szef roku” i „Moonfall” – kwietniowe premiery filmowe w Polsat Box Go

Data: 
04 kwi 2022

W Polsat Box Go jest już dostępny trzymający w napięciu film sensacyjny „Furioza” z brawurową kreacją aktorską Mateusza Damięckiego. W kolejnych dniach w serwisie pojawią się równie interesujące pozycje, m.in.: nagrodzona aż 6 nagrodami GOYA hiszpańska komedia „Szef roku”, katastroficzny „Moonfall” Rolanda Emmericha, wyróżniony nagrodą specjalną na festiwalu w Wenecji „Hazardzista” oraz idealny dla całej rodziny „Skarb Mikołajka”.

Wszystkie produkcje będzie można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji Polsat Box Go na wielu urządzeniach.

Najnowsze premiery

W Polsat Box Go będzie można wkrótce oglądać kolejne ciekawe premiery prosto z kina. Oferta serwisu zostanie powiększona o starannie wyselekcjonowane tytuły. Są to m.in:

  • „Furioza” – historia grupy przyjaciół, którzy w dorosłym życiu wybrali skrajnie inne ścieżki. Doświadczona policjantka Dzika (Weronika Książkiewicz) składa Dawidowi (Mateusz Banasiuk)  propozycję nie do odrzucenia. Zostanie policyjnym informatorem i wtyczką albo jego brat (Wojciech Zieliński) trafi do więzienia z wieloletnim wyrokiem. Gdy Dawid przyjmuje propozycję okazuje się, że trafił w sam środek wojny o wpływy i pieniądze. Dodatkowo musi zmierzyć się z ciągłą podejrzliwością ze strony dawnego przyjaciela Goldena (Mateusz Damięcki). Już dostępny. 
    Zapowiedź filmu „Furioza” TU
  • „Hazardzista” – samotny William (Oscar Isaac) podróżuje po kasynach w Stanach Zjednoczonych. Obsesyjnie dba o to, by nigdzie nie zostawić śladów. Wszystko się zmienia, gdy w jednym z kasyn trafia na Cirka (Tye Sheridan), syna dawnego kolegi, z którym służył w armii. Chłopak zna nie tylko prawdziwe nazwisko Williama, ale też jego mroczną przeszłość. Film otrzymał nagrodę specjalną na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji – Fair Play Cinema dla Paula Schradera oraz nagrodę indywidualną za Najlepszy scenariusz dla Paula Schradera na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Valladolid. Premiera w Polsat Box Go 7 kwietnia.
  • „Szef roku" – Blanco (Javier Bardem), charyzmatyczny właściciel rodzinnej fabryki, marzy o  zdobyciu lokalnej nagrody dla najlepszego biznesu. Po drodze napotyka jednak rozmaite przeciwności ze strony żądnego zemsty byłego pracownika, cierpiącego na depresję kierownika czy zakochanej stażystki. A to dopiero początek kłopotów. Film zdobył 6 nagród GOYA: Najlepszy film, Najlepszy aktor – Javier Bardem, Najlepszy reżyser – Fernando León de Aranoa, Najlepszy scenariusz oryginalny – Fernando León de Aranoa, Najlepsza muzyka oryginalna –Zeltia Montes i Najlepszy montaż – Vanessa Marimbert. Premiera w Polsat Box Go 8 kwietnia.
  • „Moonfall” – w niewyjaśnionych okolicznościach Księżyc wypada ze swojej orbity i obiera kurs kolizyjny z Ziemią. Zderzenie spowoduje całkowitą zagładę. Była astronautka Jo Fowler (Halle Berry) próbuje przekonać naukowców i polityków, że wciąż jest szansa, by ocalić Ziemię. Wraz z jedynymi ludźmi, którzy wierzą w jej koncepcję: dawnym astronautą Brianem Harperem (Patrick Wilson) oraz człowiekiem o pseudonimie Houseman (John Bradley), specem od teorii spiskowych, Jo przygotowuje misję ostatniej szansy. Wyrusza w kosmiczną podróż, kładąc na szali całą swoją wiedzę, doświadczenie i życie. Premiera w Polsat Box Go 26 kwietnia.
hazardzista_szef_roku_i_krol_internetu_w_polsat_box_go.jpg

W kwietniowej ofercie serwisu Polsat Box Go na widzów czekają również: „Król Internetu” o młodych ludziach odnoszących sukces w Internecie, którzy próbują ujawnić pustkę i jałowość internetowej popularności (20 kwietnia), zabawny i wzruszający film familijny „Skarb Mikołajka” o przygodach Mikołajka i paczki przyjaciół wierzących, że odnalezione skarbu rozwiąże ich rodzinne problemy (20 kwietnia) oraz horror „W pułapce” o samotnej matce próbującej ochronić swoje dzieci przed nieznanymi porywaczami (28 kwietnia).

Polsat Box Go – najlepsze filmy i przedpremierowe odcinki ulubionych seriali

Poza ciekawymi premierami filmowymi, w serwisie dostępne są również najnowsze polskie seriale premium, m.in.: nieszablonowy serial „Mental”, który bez cenzury mówi o zdrowiu psychicznym młodych osób, format komediowy „Backdoor. Wyjście awaryjne” oraz dostępne w całości „Układ”, „Osaczony”, „Cień” i „Mecenas Porada”. Użytkownicy serwisu znajdą tu również kinowe hity, np. „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, „Wesele”, „Wilk, Lew i ja” (wybrane także w jakości 4K, m.in.: „Paddington2”, „Ślicznotki”), wydarzenia specjalne, najlepsze polskie i zagraniczne seriale, ponad 120 kanałów TV, bogatą bibliotekę bajek i rozrywki, a także transmisje sportowe z 20 kanałów takich jak: rodzina Polsat Sport, Polsat Sport Premium, Eleven Sports, CANAL+ SPORT3 i 4 czy Eurosport 1 i 2.

Polsat Box Go zapewnia także dostęp do przedpremierowych odcinków wybranych produkcji Telewizji Polsat – na siedem lub jeden dzień przed emisją w telewizji. Użytkownicy serwisu jako pierwsi mogą zobaczyć nowe odcinki m.in. „Przyjaciółek”, „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Komisarz Mamy”, „Pierwszej miłości”, „Gliniarzy”, „Na ratunek 112” czy programu „Nasz nowy dom”.

Polsat Box Go – najlepsze kino na wyciągnięcie ręki

Wszystkie produkcje można oglądać bez reklam w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon FireTV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.


Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 04.04.2022