FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 w IPLI!

Data: 
22 sie 2014

Użytkownicy największej polskiej telewizji internetowej IPLA będą mogli obejrzeć na żywo wyjątkowe, po raz pierwszy rozgrywane w naszym kraju FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 (MŚ 2014), które rozpoczną się już 30 sierpnia. W IPLI możliwe będzie zamówienie dostępu do pakietu programów zawierających wszystkie mecze turnieju, w którym zmierzą się drużyny siatkarskie z całego świata, w tym utytułowana reprezentacja Polski. Wybrane mecze w tych programach będzie można oglądać w jakości HD i z wykorzystaniem nowej usługi wielokamerowej.

Użytkownicy IPLI będą mogli kibicować polskiej reprezentacji i drużynom z całego świata, wykupując za 99 zł dostęp do 4 kanałów Polsat Volleyball (w tym jednego w dwóch wersjach: SD i HD) i tym samym wszystkich 103 meczów MŚ 2014 – zatem koszt jednego meczu to mniej niż 1 zł.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców, dla wybranych meczów wprowadzona zostanie bez dodatkowych opłat nowa funkcja, dzięki której na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na telefony z systemami Android i iOS najważniejsze mecze MŚ 2014, w tym spotkania Polaków i rozgrywki finałowe, będzie można obejrzeć na żywo z trzech dodatkowych kamer, które użytkownik będzie mógł dowolnie wybierać!To nowoczesne rozwiązanie pozwoli na śledzenie wydarzeń na boisku z różnych ujęć, a także na cofanie materiału, dając niepowtarzalną okazję do samodzielnej, wielokrotnej analizy zagrań.

Transmisję ceremonii i meczu otwarcia MŚ 2014 – w którym zgrają drużyny z Polski i Serbii – ze Stadionu Narodowego w Warszawie będą mogli obejrzeć w IPLI bezpłatnie wszyscy internauci.

MŚ 2014 w IPLI będzie można oglądać na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, urządzenia mobilne z systemami Android, iOS i Windows Phone oraz telewizory Smart TV (LG i Samsung). Zamówienia można składać zarówno na stronie www.ipla.tv, jak i w poszczególnych aplikacjach. Płatności za pakiet można realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem. Usługa jest dostępna tylko na terytorium Polski.

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 to 18. edycja zmagań o tytuł Mistrza Świata. W organizowanym po raz pierwszy w Polsce turnieju, o wymarzony tytuł będą walczyły 24 drużyny z całego świata, które rozegrają w sumie 103 mecze. Rozgrywki odbędą się w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy i Katowicach. Transmisję z meczu otwarcia oprócz IPLI pokaże na swoim głównym kanale także Telewizja Polsat. Pozostałe mecze będzie można obejrzeć na 4 dedykowanych MŚ 2014 kanałach Polsat Volleyball, które dostępne będą bez dodatkowych opłat dla abonentów telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu.

Szczegółowe warunki dostępności MŚ 2014 w IPLI określa regulamin zamieszczony na www.ipla.tv

prstats.po?p=286762

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 22.09.2014