Finały Wimbledonu i turnieje ATP Series na żywo w IPLA!

Data: 
05 lip 2013

Już dziś i w weekend czekają nas wielkie emocje – półfinały i finały prestiżowego turnieju Wimbledon. Spotkania na korcie najlepszych tenisistów na świecie można oglądać na żywo w jakości HD w telewizji internetowej IPLA. Dziś ważny mecz o finał między młodym polskim tenisistą – Jerzym Janowiczem a Szkotem Andy Murrayem.

IPLA umożliwia oglądanie wszystkich transmisji z turnieju w Wimbledonie w ramach pakietu iplaSPORT, ale także poprzez wykupienie jednorazowego dostępu do wybranych meczów. Dziś o finał walczy Polak – Jerzy Janowicz, który awansując tak wysoko w wielkoszlemowym turnieju, osiągnął to, czego nie udało się dotąd żadnemu polskiemu tenisiście. W jutrzejszym finale kobiet zagrają: Niemka Sabine Lisicki, która wygrała wczoraj półfinałowy mecz z Agnieszką Radwańską - i Francuzka Marion Bartoli.

Pakiet iplaSPORT umożliwia oglądanie bez ograniczeń i w jakości HD nie tylko relacji z Wimbledonu, ale także ATP Series i innych wielkich wydarzeń sportowych, dzięki kanałom: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Eurosport, Eurosport 2 oraz FightBox (wersja angielska) dostępnym na żywo za pośrednictwem Internetu. Użytkownicy pakietu mają dostęp do meczów reprezentacji Polski w eliminacjach do MŚ w piłce nożnej, T-Mobile Ekstraklasy, PlusLigi, Formuły 1, MotoGP, piłki ręcznej, żużla, tenisa.

Cena pakietu iplaSport na 30 dni to 19,90 zł, dla klientów Cyfrowego Polsatu – 14,90 zł, na 90 dni – 39,90zł, dla klientów Cyfrowego Polsatu – 29,90 zł. Dostęp do pojedynczych meczów można wykupić w cenie 4,90 zł.

Wszystkie wydarzenia można oglądać na www.ipla.tv, a także za pośrednictwem dedykowanych aplikacji na PC i urządzenia mobilne z systemami Android i iOS, telewizorów Smart TV (Samsung 2012, 2013, LG 2011, 2012), Netia Playera. Transmisje są dostępne dla użytkowników na terytorium Polski.

 

prstats.po?p=248164

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014