Finałowy odcinek i pełen sezon serialu „Sortownia” w serwisach POLSAT BOX GO i CANAL+ online

Data: 
28 lip 2023

Jak wiele zła można popełnić w imię dobra? Czy stawianie się w roli dającego i odbierającego życie Boga może zostać nie zauważone? Gdzie kończy się wymierzanie sprawiedliwości, a zaczyna prywatna vendetta? I przede wszystkim – czy odpowiedzi na te pytania przyniesie zakończenie mrocznego thrillera medycznego „Sortownia”? Wszystkie odcinki produkcji już dziś, 28 lipca, w serwisach POLSAT BOX GO i CANAL+ online.

Mimo iż Jacek stara się działać metodycznie i na chłodno, z każdym odcinkiem w jego zachowanie wkrada się coraz większa nerwowość. Z jednej strony wciąż jest przekonany, że panuje nad sytuacją, z drugiej coraz bardziej niepokoją go narastające wątpliwości Olgi. I choć młoda lekarka targana wyrzutami sumienia za tragiczny błąd z przeszłości, winy doszukuje się w sobie, Jacek wie, że jej dociekliwość doprowadzi ją w końcu do prawdziwej przyczyny licznych zgonów. Dodatkowy lęk wprowadza też zacieśniająca się więź między jego podopieczną, a oficerem Romanowskim i coraz częstsze wizyty policjanta na SOR.

sortownia_s1_e1_fotomariawytrykus_.jpg

W opanowaniu emocji nie pomagają również napięte relacje z Justyną. Jacek, który pragnął odbudować więź z córką, powoli zdaje sobie sprawę, że nie jest do końca pewny powodów, dla których dziewczyna postanowiła pojawić się w jego życiu, a jej nieobliczalność napawa go niekiedy przerażeniem.

Jak zakończy się ta zabawa w Boga widzowie dowiedzą się już dziś, 28 lipca. Jednego natomiast już teraz mogą być pewni – „Sortownia” trzymać będzie w napięciu do samego końca.

Reżyserką serialu koprodukcji Telewizji POLSAT i CANAL+  jest Anna Kazejak. Scenariusz napisali Wiktor Piątkowski, Monika Powalisz, Michał Wawrzecki i Joanna Kozłowska. Za zdjęcia odpowiada Piotr Niemyjski. Po stronie Telewizji POLSAT producentem nadzorującym jest Beata Barcz, po stronie CANAL+ Beata Ryczkowska i Agnieszka Ptaszyńska. Producentem wykonawczym jest  TFP sp. z o.o. Kierownikiem literackim ze strony CANAL+ jest Dana Łukasińska, a reżyserką castingu Julia Popkiewicz. Muzykę skomponował Michał Kush.

Soundtrack:

Sortownia (Original Series Soundtrack) / Michał Kush – Spotify

Sortownia (Original Series Soundtrack) / Michał Kush – TIDAL

Serial „Sortownia” w POLSAT BOX GO

Zwiastun POLSAT BOX GO

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 28.07.2023