Finał 9. edycji randkowego mega show „Love Island. Wyspa miłości” na żywo online w Polsat Box Go

Data: 
12 kwi 2024

Już w najbliższą niedzielę, 14 kwietnia o godz. 22.00 wszystko stanie się jasne. Widzowie zdecydują, która z par zamieszkujących hiszpańską willę, będzie tą, która skradła ich serca. Wielki finał 9. sezonu gorącego show „Love Island. Wyspa miłości” będzie można obejrzeć na żywo online w Polsat Box Go na antenie Czwórki. Po emisji finałowego odcinka cały sezon show będzie dostępny w pakietach Polsat Box Go Premium i Polsat Box Go Start.

 

Miłość w Hiszpanii – która z par wygra program?

Finałowy odcinek 9. edycji randkowego show  poprowadzi popularna, charyzmatyczna prowadząca – Karolina Gilon. Emocje sięgają zenitu, bo to już w tę niedzielę wszystko się wyjaśni. Amanda i Dan, Asia i Rafał, Zuza i Jarek, Patrycja i Robert, Angelika i Mateusz - to jedna z tych par decyzją widzów wygra 9. edycję popularnego show. Pełnego randek, dylematów, przygód, dram, nieporozumień, romantycznych momentów i ciekawych rozmów. Słońce, lato i piękne scenerie zrobiły swoje – między parami zrodziły się uczucia, a nawet nadzieje na wspólną przyszłość.

 

Więcej „Love Island. Wyspy miłości” w specjalnej aplikacji

Dzięki interaktywnej formule programu widzowie przez cały sezon mieli wpływ na jego przebieg, a w finałowym odcinku podejmą tę ostateczną, najważniejszą decyzję. W aplikacji dedykowanej programowi wypełniają quizy, ankiety, oglądają dodatkowe materiały foto i wideo, skróty i fragmenty spoza anteny. Mieszkańcy hiszpańskiej willi nie mogą komentować na bieżąco odcinków, a tym samym nic sugerować publiczności.

 

Wokół programu dużo się dzieje w social mediach – tętnią życiem konta @loveislandwyspamilosci, wszelkie aktualności zasilają także profile @polsatboxgo i @tvczworkaofficial.

 

Całe sezony randkowego show w Polsat Box Go

Finał „Love Island. Wyspa miłości” na żywo online w Polsat Box Go na antenie Czwórki już w najbliższą niedzielę o godzinie 22.00. Po emisji finału cały już sezon 9. edycji będzie dostępny w pakietach Polsat Box Go Premium (promocyjnie 30 zł/30 dni, bez reklam) oraz Polsat Box Go Start (promocyjnie 30 zł/rok, czyli 2,5 zł/miesiąc, z niewielką liczbą reklam).

 

W serwisie Polsat Box Go są dostępne również poprzednie polskie sezony reality show (od trzeciego), a także jego zagraniczne edycje: „Love Island Australia”, „Love Island UK” i „Love Island USA”.

garfika_press_loveislandwyspamilosci_1200x1000.jpg

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 12.04.2024