Filmowe wakacje z Polsat Box Go

Data: 
03 lip 2024

Jeden z najgorętszych hitów tego lata „Bad Boys. Ride or Die”, który zaledwie kilka tygodni temu miał premierę w kinach, długo wyczekiwana produkcja o życiu jednej z największych światowych gwiazd muzyki – „Back to Black. Historia Amy Winehouse” oraz „Tarot: Karta śmierci” na podstawie powieści Nicholasa Adamsa w najbliższych dniach zadebiutują w serwisie Polsat Box Go.

Nowe produkcje można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie, na wielu urządzeniach – na stronie oraz w aplikacji Polsat Box Go.

grafika_wakacyjnenowosci_1200x1000.jpg

Nowości w Polsat Box Go:

  • „Tarot: Karta śmierci” – horror trzymający w napięciu do ostatniej minuty, ukazujący mroczną stronę ezoteryki; już dostępny.

Grupa przyjaciół, która narusza świętą zasadę tarota, aby nigdy nie używać cudzych kart, nieświadomie uwalnia zło uwięzione w przeklętych kartach. Uczestnicy gry, jeden po drugim, stają twarzą w twarz z przeznaczeniem i zaczynają wyścig o życie.

  • „Back to Black. Historia Amy Winehouse” – historia życia jednej z najciekawszych artystek muzycznych naszych czasów w reżyserii Sam Taylor-Johnson; premiera 19  lipca.

Pełna pasji historia niezwykłej artystki, prezentująca lata spędzone przez nią w tętniącym życiem londyńskim Camden, które nazywała domem, oraz jej drogę do światowej sławy. Film skupia się na niezwykłym geniuszu, kreatywności, poczuciu humoru i szczerości Amy, które towarzyszyły jej we wszystkim, co robiła, a także próbuje zrozumieć jej demony.

  • „Bad Boys. Ride or Die” – czwarta część legendarnej serii filmów z udziałem Willa Smitha i Martina Lawrence’a; premiera 24 lipca.

Kultowi Bad Boys, czyli Mike (Will Smith) i Marcus (Marin Lawrence) powracają w trzymającej w napięciu, pełnej akcji i przezabawnej czwartej komedii z serii „Bad Boys”. Tym razem jednak role się odwracają – to Mike i Marcus będą poszukiwani przez policję. Kiedy kapitan Howard zostaje niesłusznie oskarżony o przestępstwa związane z narkotykami, Bad Boys przysięgają oczyścić jego imię.

Pozostałe tytuły, które w lipcu wzbogacą Polsat Box Go, to m.in.: „Pogromcy duchów: Imperium lodu”, „Słychać dzwony”, „Dzień sąsiada”, „Linia życia”, „Zasady walki”, „Klik: I robisz co chcesz”, „Małolaty u taty”, „Elizjum”, „Niewidzialna”, „Poufne lekcje perskiego”, „Alfa”, „Rycerze zodiaku”, „Test na teściów”, „Mały”, „Resident Evil: Retrybucja”, „Nieznani bohaterowi”, „65”, „Gniazdo pająka”, „Resident evil. Wyspa śmierci”, „Ucieczka z zwierzowersum”, „Aniołki Charliego”, „Missing”, „Wampir oraz „Reginald” .

W serwisie dostępne są także 3 części Spider-mana, który powstał na podstawie komiksów wydawnictwa Marvel Comics.

Filmy, seriale, sport i ponad 140 kanałów TV

Serwis Polsat Box Go zapewnia dostęp do kinowych hitów, seriali premium na wyłączność, tysięcy filmów, polskich i zagranicznych seriali, największych wydarzeń sportowych na żywo, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek, a także ponad 140 kanałów TV. Oferuje 3 główne pakiety: Start, Premium i Sport. Pakiet Polsat Box Go Premium można wybrać także w opcji z usługą Disney+ z produkcjami Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen i pod marką Star. Wszystkie treści można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 03.07.2024