El Clãsico w Polsat Box Go w jakości 4K

Data: 
27 paź 2023

Najbardziej wyczekiwane spotkanie przez wszystkich fanów piłki nożnej – El Clãsico, czyli bezpośrednia rywalizacja najbardziej utytuowanych hiszpanskich klubów FC Barcelony z Realem Madryt. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 28 października o godz. 16:15, a dostępne będzie na kanale Eleven Sports 1 w pakiecie Polsat Box Go Sport, także w jakości 4K. W niedzielny wieczór emocjonujące spotkania w hiszpańskiej oraz włoskiej piłce nożnej. 

Wszystkie mecze dostepne są w jednym miejscu w pakiecie Polsat Box Go Sport, gdzie można je oglądać online na żywo i na wielu urządzeniach.

Rywalizacja piłkarzy FC Barcelony i Realu Madryt od dziesięcioleci rozpala wyobraźnię kibiców na całym świecie. To nie tylko dwa najbardziej utytułowane kluby w Hiszpanii, ale również potęgi światowego futbolu. Do gry na to spotkanie powinien wrócić kontuzjowany przed 3 tygodniami Robert Lewandowski, a także wracający do zdrowia Frenkie de Jong czy Raphinia. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Olimpijskim w ramach 11. kolejki rozgrywek ligowych.

„Królewscy” zajmują pierwsze miejsce w tabeli, a broniąca tytułu mistrzowskiego Barça ma o punkt mniej i jest trzecia. To oznacza, że stawką ich spotkania będą ważne punkty w kontekście walki o pozycję lidera LALIGA EA SPORTS.

To niezwykłe sportowe wydarzenie zainauguruje o godzinie 13:00 studio na kanale Eleven Sports 1 ze znakomitymi sportowymi ekspertami, a gwizdek rozpoczynający mecz zabrzmi o godzinie 16:15. Mecz można oglądać także na kanale Eleven Sports 4K dostępnym w pakiecie Polsat Box Go Sport na wybranych modelach Smart TV, a także za pośrednictwem przystawek Android TV i Apple TV.  

W niedzielny wieczór, 29 października kolejne emocjonujące spotkania:

Serie A – najważniejsze transmisje:

•             Inter Mediolan – AS Roma (Nicola Zalewski), niedziela, 29 października, 18:00, Eleven Sports 1 (studio od 17:00)

•             SSC Napoli (Piotr Zieliński) – AC Milan, niedziela, 29 października, 20:45, Eleven Sports 1 (studio od 20:00)

LALIGA EA SPORTS:

•             Real Betis – CA Osasuna, niedziela, 29 października, 14:00, Eleven Sports 3

20 kanałów sportowych w Polsat Box Go

Najważniejsze wydarzenia sportowe w Polsat Box Go można oglądać na żywo w pakiecie Polsat Box Go Sport oferującym 20 kanałów sportowych, na wielu urządzeniach: komputerach, smartfonach, tabletach, wybranych modelach Smart TV, za pośrednictwem przystawek Android TV, Apple TV czy Amazon Fire TV. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 31.10.2023