„Dziewczyny z Dubaju”, „Trzej Muszkieterowie. D’Artagnan”, nowy serial „Krejzi Patrol” i kolejne odcinki thrillera medycznego „Sortownia” – lipcowe nowości w Polsat Box Go

Data: 
06 lip 2023

W lipcu w serwisie streamingowym Polsat Box Go będzie można znaleźć kolejne nowości filmowe oraz serialowe, m.in. „Dziewczyny z Dubaju” – napisaną przez życie historię polskich dziewczyn, które, chcąc znaleźć lepsze życie, zostają luksusowymi paniami do towarzystwa, nową ekranizację powieści Aleksandra Dumasa opowiadającą o przygodach królewskich muszkieterów „Trzej Muszkieterowie. D‘Artagnan”, komediowy serial „Krejzi Patrol” oraz kolejne odcinki thrillera medycznego „Sortownia”.

 „Dziewczyny z Dubaju” – premiera 7 lipca

Na podstawie książki o tym samym tytule powstał film Marii Sadowskiej – reżyserki i piosenkarki, obsypanej komplementami i nagrodami po filmowej „Sztuce kochania". Artystka angażuje się w sprawy łamania praw kobiet i naruszania wolności. Zagadnienia te są mocno widoczne również w produkcji ukazującej kulisy tzw. „afery dubajskiej”, dotyczącej zorganizowanej prostytucji Polek z zamożnymi arabskimi klientami. Producentem filmu jest znana ze świata muzycznego Dorota Rabczewska.

filmowe_nowosci_lipca_w_polsat_box_go_-_grafika.jpg

 „Trzej Muszkieterowie. D‘Artagnan” w gwiazdorskiej obsadzie – premiera 27 lipca

Najnowsza adaptacja „Trzech muszkieterów", najsłynniejszej powieści Aleksandra Dumasa, została wyreżyserowana przez Martina Bourboulona. D'Artagnan (François Civil) to młody, niesforny Gaskończyk będący synem królewskiego muszkietera, który od dzieciństwa marzy, aby pójść w ślady ojca i służyć królowi oraz Francji. W realizacji tego pragnienia starają się pomóc mu jego nowi przyjaciele: Atos (Vincent Cassel), Portos (Pio Marmaï) i Aramis (Romain Duris). To u ich boku będzie musiał walczyć nie tylko o wolność, ale również o przyszłość Francji.

„Krejzi Patrol” tylko w Polsat Box Go – premiera 7 lipca

Zabawny, pełny absurdalnych sytuacji i przygód serial ukazujący pracę duetu policjantów z małego posterunku. Mariusz i Dariusz to zaangażowani policjanci, których można posądzić o zaniedbywanie swoich obowiązków, a nawet łamanie prawa. W rzeczywistości dwaj stróże prawa mocno angażują się w najważniejszą sprawę, jaką jest obrona cywilów przed przestępcami. Co więcej, naprawdę lubią swoją pracę. Pierwsze dwa odcinki „Krejzi Patrolu” trafią do serwisu 7 lipca, a kolejne będą publikowane w piątki.

W lipcu w Polsat Box Go można również obejrzeć całą serię „Johna Wicka”, a także kolejne odcinki nowego thrillera medycznego z Andrzejem Chyrą w roli głównej „Sortownia”.

Polsat Box Go Premium – filmy, seriale, rozrywka i nawet 110 kanałów tv

Pakiet Polsat Box Go Premium to najnowsze polskie seriale na wyłączność, przedpremierowe odcinki wybranych produkcji Telewizji Polsat i TV4, nawet 110 kanałów telewizyjnych, tysiące polskich i zagranicznych filmów oraz seriali, kinowe hity także w 4K, rozrywka, informacje i bajki.

Wszystkie treści można oglądać bez reklam w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Załączone pliki: 
Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 06.07.2023