Dyrektor ds. Kontaktów z Inwestorami w Cyfrowym Polsacie

Data: 
04 cze 2008

Małgorzata Czaplicka 2 czerwca 2008 r. objęła stanowisko Dyrektora ds. Kontaktów z Inwestorami w Cyfrowym Polsacie SA. Będzie odpowiedzialna za bieżące kontakty Spółki z rynkami finansowymi oraz z Giełdą Papierów Wartościowych.

Małgorzata Czaplicka przez cały okres swojej aktywności zawodowej związana jest z obszarem finansów, w szczególności z prowadzeniem działań mających na celu zarządzanie kontaktami z inwestorami. Przez ostatnie 4 lata na stanowisku Investor Relations Managera zajmowała się koordynowaniem aktywności skierowanych do rynku kapitałowego w spółce TVN. Wcześniej pracowała w Polskiej Telefonii Cyfrowej, banku Societe Generale oraz w dziale finansowym Ambasady Australii.

Studiowała Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Wiążemy duże nadzieje z podjęciem współpracy z Małgorzatą Czaplicką, przede wszystkim w kontekście nowych wyzwań i obowiązków, które czekają nas jako spółkę publiczną. Jest to też na pewno bardzo dobra informacja dla inwestorów, z którymi Małgorzata Czaplicka będzie bezpośrednio współpracować, dbając, aby posiadali wszystkie niezbędne informacje potrzebne do rozwijania portfela akcji o walory Cyfrowego Polsatu. - mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.

 


 

 

prstats.po?p=220392

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014