Dwa razy więcej Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie!

Data: 
08 maj 2014

Cyfrowy Polsat wprowadza nową ofertę internetową, a w niej dwa razy więcej Internetu LTE. Użytkownik może wykorzystać w ramach pakietu co miesiąc nawet 60 GB, a do tego dodatkowych 50 GB w nocy. W ramach wyższych abonamentów klienci mogą bez limitu przeglądać strony WWW i korzystać z zasobów największej telewizji internetowej IPLA.

Od 8 maja użytkownicy, którzy wybiorą nową ofertę Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie otrzymają dwukrotnie wyższe pakiety do wykorzystania w ramach abonamentu. Oferta jest dostępna po wybraniu promocji ze sprzętem LTE, ale równieżw opcji tylko SIM.Mogąz niej skorzystać zarówno nowi klienci, jak i przedłużający umowę na Internet w Cyfrowym Polsacie.

W nowej ofercie najniższy abonament to wciąż jedynie 14,90 zł miesięcznie, a w nim pakiet 2 GB!

Nowa propozycja jest także bardzo atrakcyjna dla korzystających z programu smartDOM pozwalającego na łączenie nowoczesnych usług Cyfrowego Polsatu i Plusa i oszczędzanie na rachunkach. Klient programu smartDOM już za 39 zł/mies. otrzymuje aż 20 GB, co jest obecnie najlepszą ofertą na rynku!

Największy pakiet dla klientów Internetu LTE zawiera teraz aż 60 GB, dodatkowe 50 GB danych do wykorzystania w nocy (od 1.00 do 7.00) i pozwala na nielimitowane przeglądanie zwykłych stron WWW i serwisów społecznościowych. W ramach pakietu użytkownik bez limitu skorzysta także z największej telewizji internetowej IPLA.

Nowa oferta i dwa razy większe pakiety GB są dostępne także z Internetem domowym LTE, czyli specjalnym zestawem składającym się z zewnętrznego modemu ODU-100 LTE oraz routera domowego LTE IDU-100 wyposażonego w WiFi. Ta innowacyjna propozycja stanowi alternatywę dla Internetu stacjonarnego i jest szczególnie godna polecenia tam, gdzie nie ma infrastruktury kablowej. Zestaw ODU-IDU istotnie zwiększa zasięg internetu LTE i zapewnia jego lepszą jakość oraz szybkość. Klienci korzystający z Internetu domowego LTE w Cyfrowym Polsacie oprócz dwukrotnie większych pakietów niż dotychczas, przez 6 miesięcy nie płacą także abonamentu, co pozwala zaoszczędzić prawie 600 zł!

Dwa razy więcej Internetu LTE jest dostępne również w promocji „Internet na próbę”, w ramach której klient może przetestować Internet LTE w Cyfrowym Polsacie za 9 zł, jeśli wybierze sprzęt na udostępnienie lub ofertę bez sprzętu.

Technologia LTE pozwala na komfortowe i superszybkie korzystanie z Internetu: pobieranie dużych plików, dzielenie się nimi, bezproblemowe korzystanie z aplikacji, gier, chatów, komfortowe oglądanie filmów bez buforowania i zakłóceń.

W zasięgu największej i najnowocześniejszej sieci LTE Cyfrowego Polsatu i Plusa jest aż 26 mln Polaków, a oferowane przez obu operatorów sprzęty działające w technologii LTE umożliwiają pobieranie danych z prędkością aż do 150 Mb/s.

Oferta Internetu z dwa razy większymi pakietami LTE jest także dostępna w sieci Plus.

prstats.po?p=278015

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 23.09.2014