Czerwiec w IPLI – doskonałe kino i moc sportowych wydarzeń na żywo

Data: 
12 cze 2015

Czerwiec w największej telewizji internetowej IPLA upłynie po znakiem doskonałego kina: „Anioł Śmierci”, „Loft”, „Dwa dni, jedna noc”, „Układy” oraz niezapomnianych sportowych emocji: Igrzyska Europejskie, mecz Polska – Gruzja w eliminacjach do UEFA EURO 2016, Rajdowe Mistrzostwa Świata Sardynii, Grand Prix Austrii, Liga Światowa oraz turniej Wimbledon.

Filmowe nowości w IPLI

„Anioł Śmierci” w reżyserii Toma Harpera przeniesie wielbicieli horrorów do roku 1941. Młoda nauczycielka Eva (w tej roli Phoebe Fox) ewakuuje grupę sierot z bombardowanego Londynu. Szukając schronienia, trafiają do starego, mieszczącego się na mokradłach, mrocznego domu. Bardzo szybko okazuje się, że gmach skrywa straszliwą tajemnicę.

Tytułowy „Loft” wynajmowany przez piątkę przyjaciół (Karl Urban, James Marsden, Wentworth Miller, Eric Stonestreet, Matthias Schoenaerts) jest miejscem, w którym spędzają czas ze swoimi kochankami. Pięciu mężczyzn, pięć kluczy, jedno morderstwo. Jak skończy się spełnianie niebezpiecznych fantazji?

„Dwa dni, jedna noc” został okrzyknięty najlepszym filmem braci Dardenne, co potwierdzają cztery zdobyte statuetki i aż czternaście nominacji, w tym do Oscara – za najlepszą rolę pierwszoplanową dla Marion Cotillard. Sandra, aby nie stracić pracy, dostaje zadanie, które wydaje się być niewykonalnym – musi przekonać wszystkich ludzi, z którymi pracuje, aby zrezygnowali z premii.

Serial „Układy” to obsypany nagrodami (7 wygranych statuetek i aż 42 nominacje) thriller prawniczy, w którym w głównych rolach zobaczymy niesamowitą Glenn Close, Rose Byrne, Teda Dansona oraz Tate’a Donovana. Nowojorscy prawnicy, biznesmeni, wielkie pieniądze – w tym środowisku powiedzenie „wygrać za wszelką cenę” nabiera nowego znaczenia.

Wiele godzin wydarzeń sportowych na żywo

12 czerwca br. zapisze się w historii sportu jako dzień, w którym rozpoczęły się pierwsze Igrzyska Europejskie. Stolicą tegorocznych igrzysk jest Baku w Azerbejdżanie, a wśród dyscyplin nie zabraknie m.in.: piłki siatkowej, łucznictwa, sportów wodnych, kolarstwa, szermierki, zapasów oraz wielu innych.

W najbliższą sobotę, 13 czerwca o godz. 18:00 rozpocznie się mecz w ramach eliminacji do UEFA EURO 2016™, na który czekają wszyscy – Polska – Gruzja. Tego dnia obowiązkowo trzymamy kciuki i, miejmy nadzieję, zgodnie śpiewamy „jeszcze jeden!”.

Fani WRC do 14 czerwca będą mogli cieszyć się Rajdowymi Mistrzostwami Świata Sardynii. Trasa o długości ponad 1500 km rozpoczyna się w Alghero, mieście położonym na zachodnim wybrzeżu wyspy, będącym bazą rajdu już po raz drugi z rzędu. Na kierowców czeka wiele wyzwań i niebezpieczeństw – wąskie i twarde drogi pokryte miękkim piaskiem, otoczone drzewami i kamieniami. W tym wyścigu nie ma miejsca nawet na najmniejszy błąd! Po wywalczeniu dziewiątego miejsca w Rajdzie Portugalii, Robert Kubica, będący obecnie na 20. pozycji w klasyfikacji generalnej, razem z pilotem Maciejem Szczepaniakiem będą starali się o prowadzenie, jadąc Fordem Fiesta.

W niedzielę, 21 czerwca odbędzie się Grand Prix Austrii – wyścig Formuły 1, w którym tor o długości 4326 km zostanie okrążony aż 71 razy.

Fani piłki siatkowej przez cały czerwiec mogą oglądać 26 edycję Ligi Światowej. Czy naszym siatkarzom uda się utrzymać dobrą passę? Po czterech seriach Orły Antigi mają 10 punktów, a Bartosz Kurek, Michał Kubiak, Fabian Drzyzga i Paweł Zatorski liderują w zestawieniach na najlepszego punktującego, najlepiej zagrywającego, najlepszego rozgrywającego i najlepiej broniącego zawodnika.  

Pod koniec miesiąca, 29 czerwca rozpocznie się Wimbledon – trzeci w sezonie tenisowy turniej wielkoszlemowy. Na korcie nie zabraknie Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza, na których liczymy, że zaprezentują lepszą formę niż na Roland Garros.

A już niedługo… konkurs!

Zapraszamy do obserwowania oficjalnego profilu największej telewizji internetowej IPLA https://www.facebook.com/iplaTV, gdzie już niedługo pojawi się konkurs dla dzieci, w którym do wygrania czekały będą atrakcyjne nagrody!

472x350_euro2016_pol_gru.jpg

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 12.06.2015