Cyfrowy Polsat z nagrodą za najlepsze relacje inwestorskie w konkursie CEE Capital Markets Awards

Data: 
16 wrz 2016

W trakcie uroczystej gali, która odbyła się 15 września br. w Warszawie wręczone zostały nagrody II edycji konkursu CEE Capital Markets Awards. Cyfrowy Polsat otrzymał statuetkę w kategorii „Najlepszy departament IR w spółce giełdowej” w Polsce.

- Nagroda CEE Capital Markets Awards to dla nas ogromny zaszczyt i jednocześnie potwierdzenie naszych starań mających na celu zapewnienie wysokiej jakości i najlepszych standardów komunikacji Grupy Polsat z rynkiem kapitałowym w Polsce i na świecie, osiągniętych dzięki efektywnej współpracy Zarządu i Departamentu Relacji Inwestorskich, przy doskonałym wsparciu innych obszarów biznesowych z Grupy – mówi Bartłomiej Drywa, Dyrektor Relacji Inwestorskich, Cyfrowy Polsat S.A.

Do konkursu CEE Capital Markets Awards 2016 stanęły spółki z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, tj. Polski, Rumunii, Ukrainy, Węgier, Czech, Litwy, Estonii, Austrii, Niemiec i Słowenii. Firmy rywalizowały w 19 kategoriach i były oceniane przez 30 ekspertów rynku kapitałowego. Zwycięzców wybierało Jury złożone z przedstawicieli funduszy inwestycyjnych, banków, mediów branżowych oraz przedstawicieli giełd z wybranych krajów. Celem konkursu jest docenienie najlepszych spółek publicznych za ich wkład w rozwój rynków kapitałowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Do nagrody w kategorii „Najlepszy departament IR w spółce giełdowej” na rynku polskim zostało nominowanych w sumie 8 spółek. Obok Cyfrowego Polsatu na liście znalazły się firmy: Ailleron S.A., Asseco Poland, Capital Park, Grupa LOTOS S.A., KGHM, KRUK oraz mBank. Statuetkę konkursową odebrał Bartłomiej Drywa, Dyrektor Departamentu Relacji Inwestorskich.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 16.09.2016