Cyfrowy Polsat wprowadza najtańszy Internet mobilny na rynku

Data: 
27 cze 2012

Cyfrowy Polsat odświeża swoją ofertę internetową. Wśród nowości pojawia się najtańszy szybki Internet mobilny na rynku już za 14,90 zł, Internet LTE za 29,90 zł, jeszcze większe pakiety danych w dotychczasowej cenie, a także dodatkowe gigabajty dla abonentów usługi telewizyjnej.

Internet za mniej niż 50 groszy dziennie?

Nowością w ofercie internetowej Cyfrowego Polsatu jest szybki Internet z Pakietem 1 GB za jedyne 14,90 zł miesięcznie, bez ograniczeń prędkości, oferowany w technologii HSPA+, będący aktualnie najtańszym rozwiązaniem na rynku.

- To z pewnością propozycja na każdą kieszeń! Została przygotowana z myślą o początkujących użytkownikach, którzy korzystają z Internetu w podstawowym zakresie - używają pocztę elektroniczną, przeglądają ulubione strony WWW czy piszą bloga. Teraz takie osoby mogą poznać możliwości Internetu mobilnego bez ryzyka finansowego. Co ważne - bez ograniczeń prędkości. To również doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy na co dzień korzystają na przykład ze stacjonarnego łącza, a Internet mobilny chcą mieć ze sobą w wyjątkowych sytuacjach - mówi Beata Białkowska, Dyrektor Marketingu Cyfrowego Polsatu.

Czytaj więcej.

 

prstats.po?p=220508

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014