Cyfrowy Polsat sponsorem rodzinnych Pikników RDC

Data: 
09 lip 2010

Cyfrowy Polsat dołączył do grona sponsorów Radia Dla Ciebie przy realizacji tegorocznych letnich akcji plenerowych, które startują już 17 lipca. W trakcie wakacyjnych weekendów największa platforma satelitarna w Polsce odwiedzi wraz z RDC 6 miast na Mazowszu, zapewniając ich mieszkańcom liczne atrakcje i niespodzianki dla całej rodziny.

W każdym mieście Cyfrowy Polsat zorganizuje pokazy filmowe kierowane do szerokiej publiczności. Filmy będą wyświetlane dzięki uprzejmości firmy SPI International, która zapewnia hity prosto z dużego ekranu także na kanałach VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej operatora. W repertuarze familijnego kina Cyfrowego Polsatu znajdą się, m.in. WINX, Mali Agenci 3, Królowa, Starsza Pani Musi Zniknąć, Całe Życie z Wariatami, Gdzie Jest Nancy, Inju. Przebudzenie bestii. Pokazy odbędą się około godziny 17.00, bezpośrednio przed występem gwiazdy głównej.

Cyfrowy Polsat będzie można znaleźć w specjalnej strefie rozrywki dla najmłodszych, gdzie maluchy będą mogły miło i aktywnie spędzić czas. Odważne dzieciaki będą miały szansę spożytkować swoją energię na wyjątkowo lubianych przez nie dmuchanych zjeżdżalniach. Mali artyści będą mogli pomalować sobie twarz w wymarzone kształty i barwy. Zaś pod okiem profesjonalnych animatorów wszyscy będą mieli możliwość włączenia się w różne inne ciekawe gry i zabawy.

Organizatorzy przygotowali także niespodzianki dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalnie dla nich przewidziane są konkursy z nietuzinkowymi prezentami. Poprowadzą je ze sceny znani prezenterzy Polskiego Radia. Aby dobrze przygotować się do odpowiedzi i zdobyć nagrodę główną, warto odwiedzić namiot Cyfrowego Polsatu, w którym prezentowane będą wszystkie usługi operatora. Goście będą mogli sprawdzić bieżącą ofertę telewizyjną, zobaczyć w jak prosty sposób można korzystać z VOD, zapoznać się z usługą dostępu do Internetu i telefonii komórkowej, porozmawiać z konsultantem na temat konfiguracji najlepszego dla siebie zestawu usług.

Pierwszy Piknik odbędzie się już 17 lipca w Ciechanowie. Kolejne w Nowej Osuchowej pod Ostrowią Mazowiecką (24 lipca), Serocku (31 lipca), Pułtusku (21 sierpnia), Wyszkowie (29 sierpnia) i w Kobyłce (5 września).

 

prstats.po?p=220502

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014