Cyfrowy Polsat SA złożył prospekt emisyjny w Komisji Nadzoru Finansowego

Data: 
07 sty 2008

Niniejszy komunikat prasowy lub informacje w nim zawarte nie są publikowane i nie mogą być rozpowszechniane w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii lub Australii.

Cyfrowy Polsat SA złożył prospekt emisyjny w Komisji Nadzoru Finansowego.

W związku z planowaną ofertą publiczną oraz wprowadzeniem akcji spółki do obrotu na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie spółka Cyfrowy Polsat SA złożyła w Komisji Nadzoru Finansowego prospekt emisyjny. Menedżerami oferty globalnej i Współzarządzającymi Budową Księgi Popytu są UBS Investment Bank, Centralny Dom Maklerski Pekao oraz Dom Maklerski Penetrator. Doradcą finansowym Spółki w procesie jest Trigon.

Cyfrowy Polsat S.A. dynamicznie się rozwija. Już dziś jesteśmy największą platformą satelitarną w Europie Środkowo-Wschodniej i wierzymy, że jesteśmy na takim etapie rozwoju, by rozważyć przeprowadzenie oferty i debiut na warszawskiej giełdzie. Złożenie prospektu emisyjnego do Komisji Nadzoru Finansowego jest kolejnym ważnym krokiem w tym procesie - mówi Dominik Libicki, prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu SA.
 

prstats.po?p=220411

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014