Cyfrowy Polsat nagrodzony za rozwój Internetu LTE

Data: 
24 sty 2013

Podczas uroczystej gali Mobility Trends, która odbyła się wczoraj w teatrze Capitol w Warszawie, Cyfrowy Polsat został nagrodzony statuetką Złoty BELL w kategorii Mobilny Internet Roku 2012 za rozwój Internetu LTE i wprowadzenie modemów obsługujących prędkość do 150 Mb/s. Gala miesięcznika Mobility to coroczne spotkanie osób związanych z branżą nowych technologii w Polsce.

Statuetka za Mobilny Internet Roku trafiła do Cyfrowego Polsatu już po raz drugi. Podobnie jak rok temu, internauci docenili operatora za prace nad rozwojem superszybkiego Internetu  mobilnego LTE i wprowadzenie najnowocześniejszych modemów Huawei obsługujących prędkość do 150 Mb/s. Obecnie tak szybki Internet mobilny jest w naszym kraju oferowany przez dwóch operatorów: Cyfrowy Polsat i sieć Plus (Polkomtel).

Podczas trzeciej edycji ogólnopolskiej gali Mobility Trends, w kategoriach konkursowych za najlepsze produkty i usługi oraz najważniejsze wydarzenia w dziedzinie telekomunikacji oraz nowoczesnych technologii w 2012 r., przyznane zostały 24 statuetki Złoty BELL. Kapituła konkursu wyłoniła zwycięzców w 6 kategoriach biznesowych. W pozostałych 18 kategoriach o wygranej zadecydowali konsumenci, którzy głosowali na najlepsze produkty oraz usługi, wypełniając internetową ankietę i oddając łącznie 12 tys. głosów.

prstats.po?p=232959

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 03.10.2014