Cyfrowy Polsat Mistrzem Biznesu

Data: 
30 cze 2010

29 czerwca 2010 r. podczas uroczystej gali miesięcznika "Businessman.pl" Cyfrowy Polsat, operator największej platformy satelitarnej w kraju, otrzymał tytuł Mistrza Biznesu w kategorii Telekomunikacja i IT.

Jest nam niezmiernie miło, że to właśnie Cyfrowy Polsat został doceniony przez tak zacną Kapitułę Konkursu. Mistrz Biznesu jest dla nas bardzo ważnym wyróżnieniem potwierdzającym słuszność obranej przez nas strategii oraz podkreślającym potencjał rozwoju naszej firmy, skuteczność komunikacji z rynkiem oraz jakość naszych usług. Powodem do zadowolenia jest fakt, że zostaliśmy nagrodzeni w kategorii "telekomunikacja", jako młody gracz na tym rynku. Od dwóch lat oferujemy usługi telefonii komórkowej, w tym roku uruchomiliśmy szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz usługi zintegrowane i cieszę się, że nasza działalność w tym obszarze już została dostrzeżona - mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu, Cyfrowy Polsat SA.

Nagrody Mistrz Biznesu zostały przyznane w 11 kategoriach. Obok Cyfrowego Polsatu w branży Telekomunikacja i IT wyróżnione zostały spółki Asseco i Comarch.

Laureaci zostali wybrani przez niezależną Kapitułę Nagrody Mistrz Biznesu, w której skład weszły osobistości polskiej gospodarki, administracji, prawa, mediów, polityki, które swoim doświadczeniem, wiedzą, prestiżem i orientacją w polskim życiu biznesowym zapewniły kandydatom rzetelną ocenę z różnych punktów widzenia. W tym roku zaproszenie przyjęli m.in. Jan Król, Wiktor Legowicz, Wiesław Migut, prof. Witold Orłowski, Jacek Ziarno, Józef Wancer, Wojciech Szeląg, Grzegorz Gauden, Piotr Kukowski.

 

prstats.po?p=220496

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014