Bądź eko z Cyfrowym Polsatem

Data: 
22 kwi 2011

Cyfrowy Polsat w ramach akcji "Bądź Eko z Cyfrowym Polsatem!" wprowadził możliwość otrzymywania dokumentów rozliczeniowych drogą elektroniczną. Blisko 3,5 miliona abonentów platformy może otrzymywać faktury lub blankiety wpłat bezpośrednio na swoją pocztę e-mail, czerpiąc z tego same korzyści.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą dołączyć do grona osób promujących postawę proekologiczną i aktywnie angażujących się w działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego. W trosce o przyrodę oraz wygodę klientów spółka uruchomiła nową ekousługę. Użytkownicy wszystkich trzech usług operatora - telewizji, Internetu i telefonii - mają możliwość otrzymywania obrazów faktur lub blankietów wpłat w formie elektronicznej.

Dokumenty otrzymywane drogą elektroniczną, to same korzyści - opłaty pod większą kontrolą, wygoda i komfort prowadzonych rozliczeń oraz ochrona środowiska. Abonent ma możliwość natychmiastowego zapoznania się z dokumentami i zapisania ich na dysku komputera oraz zyskuje do nich dostęp w dowolnym czasie i miejscu. Dokumenty są przekazywane wyłącznie na prywatny adres e-mail wskazany przez użytkownika, co daje gwarancję bezpieczeństwa ich przepływu.

- Nowa usługa, to same plusy. Korzystanie z niej pozwoli uniknąć gromadzenia dokumentów i opóźnień w otrzymywaniu korespondencji, zapewni dostęp do faktury w dowolnym miejscu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy tylko komputer, dostęp do Internetu  oraz prywatna poczta e-mail - mówi Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu S.A. To także namacalny wkład każdego z nas w ochronę środowiska naturalnego - dodaje Zomer.

Aby dołączyć do akcji "Bądź Eko z Cyfrowym Polsatem!" i otrzymywać dokumenty rozliczeniowe na skrzynkę e-mail, należy zatwierdzić właściwą zgodę w Internetowym Centrum Obsługi Klienta na stronie www.cyfrowypolsat.pl. Alternatywnie można skorzystać z telefonicznego Centrum Obsługi Klienta, wybierając jeden ze wskazanych numerów telefonu: 801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 2222. Do dyspozycji klientów pozostaje także adres e-mail: kontakt@cyfrowypolsat.pl.

Pamiętajmy, że decyzja o wyborze faktury ekologicznej, to namacalny wkład w ochronę otaczającej nas przyrody. Według statystyk produkcja jednej tony papieru wiąże się ze ścięciem kilkunastu drzew, co stanowi prawie 1 ar lasu, zużyciem blisko 8 tys. kWh energii oraz zanieczyszczeniem około 440 tys. litrów wody. Cyfrowy Polsat wraz ze swoimi klientami ma szansę uratować niejeden las i niejeden litr bieżącej wody.

prstats.po?p=220444

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014