Aneta Jaskólska dołącza do zarządu Cyfrowego Polsatu

Data: 
15 lip 2010

W dniu 13 lipca br. Rada Nadzorcza Cyfrowego Polsatu SA powołała Anetę Jaskólską na stanowisko Członka Zarządu spółki. Od 2007 roku Aneta Jaskólska pełni funkcję Dyrektora Pionu Prawnego i Regulacji Cyfrowego Polsatu SA. ...

W dniu 13 lipca br. Rada Nadzorcza Cyfrowego Polsatu SA powołała Anetę Jaskólską na stanowisko Członka Zarządu spółki.

Od 2007 roku Aneta Jaskólska pełni funkcję Dyrektora Pionu Prawnego i Regulacji Cyfrowego Polsatu SA. Jest także Członkiem Zarządu Cyfrowy Polsat Technology Sp. z o.o. oraz  Członkiem Rady Nadzorczej mPunkt Polska SA. W latach 2004 - 2007 zajmowała stanowisko Prokurenta i Dyrektora Departamentu Prawnego UPC Polska Sp. z o.o. Posiada 13-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej dużych podmiotów gospodarczych.

Aneta Jaskólska ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Uzyskała także dyplom studiów podyplomowych z zakresu prawa autorskiego, wydawniczego i prasowego na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Powołanie nowego członka zarządu jest naturalnym etapem rozwoju spółki. Wierzę, że kompetencje i doświadczenie Anety Jaskólskiej zapewnią zarządowi i spółce profesjonalne wsparcie i przyczynią się do jeszcze większej efektywności podejmowanych działań, co jest szczególnie istotne na tak konkurencyjnym rynku jak ten, na którym działamy - mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu, Cyfrowy Polsat SA.

W skład zarządu Cyfrowego Polsatu SA wchodzą: Prezes Zarządu Dominik Libicki oraz Aneta Jaskólska, Dariusz Działkowski i Tomasz Szeląg w randze Członków Zarządu.

 

prstats.po?p=168411

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014