3.edycja reality show „Farma”. Tylko w Polsat Box Go nowe odcinki wcześniej niż w TV

Data: 
08 sty 2024

W Polsat Box Go przedpremierowo jest już dostępny pierwszy odcinek 3. edycji programu rozrywkowego „Farma”. Kolejne odcinki popularnego reality show będą trafiały do serwisu na dzień przed emisją w Telewizji Polsat. Program poprowadzą Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska.

W 3. edycji programu pierwszymi uczestniczkami na farmie będą kobiety. Osiem wspaniałych, silnych, niestrudzonych farmerek rozpoczyna swoją przygodę, mierząc się z najtrudniejszymi jak do tej pory zadaniami, wymagającymi siły fizycznej. I gdy farma zacznie już funkcjonować, a uczestniczki znajdą sposób na współpracę, wejdą Oni! Jak ułożą się role w grupie? Czy kobiety dadzą sobie odebrać przywilej bycia pierwszymi?

farma_w_polsat_box_go_wczesniej_niz_w_tv.jpg

Nowe odcinki „Farmy” będą trafiać do pakietu Polsat Box Go Premium z jednodniowym wyprzedzeniem. W pakiecie można obejrzeć także dwa pierwsze sezony programu.

„Farmę” będzie można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Promocyjna cena pakietu Polsat Box Go Premium wynosi 30 zł za 30 dni, a użytkownicy poza bogatą biblioteką programów rozrywkowych znajdą w nim premierowe seriale w tym, najnowsze „Grzechy sąsiadów”, całe sezony seriali premium, m.in. „Krew”, „Rafi”, „Sortownia”, „Bracia”, „Wotum nieufności”, „Matka”, kinowe hity, programy informacyjne i publicystyczne, bajki oraz ponad 100 kanałów TV.

Premiera 3. sezonu „Farmy” na antenie Telewizji Polsat dziś o godzinie 20.00.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 08.01.2024