2 razy więcej GB dla studentów i uczniów w Cyfrowym Polsacie!

Data: 
19 wrz 2016

Zgodnie z zapowiedzią, z okazji powrotu do szkoły Cyfrowy Polsat podwaja gigabajty! Aż do końca października klienci, którzy okażą legitymację studencką lub uczniowską otrzymają 2 razy większy pakiet internetowy. Taka okazja nie zdarza się często!

Ruszyła nowa promocja skierowana do osób, dla których koniec wakacji oznacza powrót do szkolnej ławy. Na klientów, którzy okażą ważną legitymację (studencką, uczniowską lub nauczycielską) czeka pakiet aż 40 GB (zamiast 20 GB) dostępny w ramach opłaty 29,99 zł/mies.! Oferta dostępna jest w Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Jeszcze więcej gigabajtów otrzymają osoby, które zdecydują sią skorzystać z tej oferty poprzez stronę internetową www.cyfrowypolsat.pl lub kontakt z infolinią – za tę samą kwotę otrzymają aż 60 GB (wcześniej 30 GB). Taki pakiet danych Internetu LTE oraz dodatkowo brak abonamentu aż przez 3 pierwsze miesiące zapewnią dobry start w nowy rok szkolny!

Promocja przygotowana została zarówno z myślą o osobach zainteresowanych sprzętem na udostępnienie – modemem lub routerem, jak i tych, którzy mają już odpowiednie urządzenie i wolą ofertę Tylko SIM. Ponadto Cyfrowy Polsat poleca jeden ze sprzętów idealnych do nauki: tablet Modecom FreeTAB 8015 IPS X4 LTE już za 13zł/mies. lub laptop Acer Aspire E5-531 już za 30 zł/mies. Wszystkie urządzenia dostępne są już za 0 zł na start!

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 19.09.2016