2 miliony Cyfrowego Polsatu

Data: 
10 sty 2008

Cyfrowy Polsat S.A., największa platforma satelitarna w Polsce, wzrasta dynamicznie. Z grudniowych raportów sprzedaży wynika, że dekodery Cyfrowego Polsatu ma już dwa miliony polskich gospodarstw domowych.

Dynamika wzrostu platformy w bieżącym roku, idąca w parze z nieustannym podnoszeniem jakości świadczonych usług, ugruntowała pozycję Cyfrowego Polsatu na rynku płatnej telewizji w Europie. Pod względem liczby abonentów Cyfrowy Polsat jest niekwestionowanym liderem w branży telewizji satelitarnej w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Tak wysoka pozycja platformy Cyfrowy Polsat w Europie to rezultat konsekwentnego działania na przestrzeni ostatnich lat. Znaczny wzrost liczby klientów naszej platformy satelitarnej jest związany z kilkoma czynnikami, a jednym z najważniejszych jest skuteczny marketing-mix. Oferujemy bardzo dobry, dojrzały produkt - bogatą i ciekawą ofertę programową w atrakcyjnej cenie. Od września zeszłego roku wprowadziliśmy do oferty kilkanaście nowych kanałów, spośród których wiele bije rekordy oglądalności na świecie. Niektóre z nich dostępne są wyłącznie dla naszych abonentów. - mówi Dominik Libicki, Prezes Cyfrowego Polsatu.

Prężny wzrost Cyfrowego Polsatu jest także konsekwencją skutecznej kampanii reklamowej, promującej dobrze dostosowane do potrzeb klientów oferty programowe i sprzętowe. W trosce o wysoką jakość sprzętu platforma satelitarna uruchomiła w mijającym roku spółkę Cyfrowy Polsat Technology, zajmującą się produkcją nowoczesnych dekoderów dla klientów platformy.

prstats.po?p=220398

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014