icon

STAŻE w GPP 2024 - Zgłoszenie ogólne

Polkomtel Sp. z o.o.

Oferta ważna do

09.03.2024

Departament

Numer referencyjny

Lokalizacja

Warszawa

Opis stanowiska

Studiujesz albo jesteś już absolwentem?

Chcesz zdobyć inspirujące doświadczenie zawodowe w największej w Polsce Grupie medialno – telekomunikacyjnej?

Nasze oczekiwania

Akademia Praktyk i Staży jest dla Ciebie, jeżeli:

  • Jesteś studentem / studentką III – V roku studiów lub posiadasz status absolwenta
  • Jesteś zaangażowany i świetnie organizujesz swoją pracę
  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office
  • Aktywnie angażujesz się w powierzone zadnia

Co oferujemy

To oferujemy:

  • Płatny 6-miesięczny staż z szansą na dłuższą współpracę – rozpoczęcie stażu planujemy już na 01.03.2024
  • Opiekuna merytorycznego, który wprowadzi w świat Grupy Polsat Plus,
  • Elastyczne ustalenie grafiku realizacji stażu,
  • Szkolenia i rozwojowy feedback,
  • Certyfikat potwierdzający udział w Programie.