icon

Projekt Powerbank - Specjalista w Biurze Bezpieczeństwa Teleinformatycznego ​

Polkomtel Sp. z o.o.

Oferta ważna do

02.03.2024

Departament

Numer referencyjny

EŁ/BBT/0124

Lokalizacja

Warszawa

Opis stanowiska

Obowiązki na stanowisku.

  • Projektowanie mechanizmów bezpieczeństwa dla projektów i usług
  • Współpraca z zespołami technicznymi w kwestii wypracowywania standardów bezpieczeństwa
  • Analiza czynników zagrożeń i monitorowanie poziomu bezpieczeństwa w organizacji
  • Analiza ryzyk i zagrożeń, plany mitygacyjne.

Nasze oczekiwania

Kompetencje ogólne

Orientacja na współpracę

Orientacja na wyniki

Organizacja pracy własnej

Rozwiązywanie problemów

Orientacja na klienta

Kompetencje stanowiskowe

Myślenie analityczne

Myślenie strategiczne/szeroka perspektywa

Umiejętności negocjacyjne

Komunikatywność

Wykształcenie

Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne lub pokrewne/ostatnie lata studiów, dobra znajomość jęz. angielskiego. Podstawowa wiedza z zakresu sieci i/lub systemów informatycznych.

Doświadczenie zawodowe

Umiejętności perswazji, doświadczenie w pracy projektowej, doświadczenie zawodowe w diagnozowaniu i rozwiązywaniu złożonych problemów.

Docelowe wymagania stanowiskowe.

  • Znajomość rozwiązań i architektur bezpieczeństwa
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieciowego TCP/IP
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacyjnego