icon

Analityk Webowy

Cyfrowy Polsat S.A.

Oferta ważna do

24.02.2023

Departament

Sprzedaż

Numer referencyjny

KW/AW/MG/764/1122

Lokalizacja

Warszawa

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja wdrażania GTM, GA 3 i GA4; konwersji Google Ads
  • koordynacja tworzenia feedów
  • współpraca ze specjalistami odpowiedzialnymi za kanały płatne i SEO
  • analiza danych, przygotowywanie raportów, edukacja i konsultacje
  • znajomość Google Data Studio
  • współpraca z Feedlinkiem - doświadczenie w automatyzacji obróbki i wymiany danych między systemami informatycznymi (projektowanie struktur plików json, specyfikacje do API, mile widziana znajomość GraphQL)

Nasze oczekiwania

Nasze wymagania

  • znajomość systemów adserwerowych (DoubleClick Campaign Manager, Adform)
  • narzędzia Google – Google Analytics 3 i Google Analytics 4, Google Tag Manager; analiza poprawności wdrożenia
  • podstawowa znajomość HTML, JavaScript, SQL
  • doświadczenie z CMS – doświadczenie w integracji systemów CMS z narzędziami analitycznymi
  • podstawowa znajomość DSP (DV360, Adform, itp.)
  • doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu feedami produktowymi

Co oferujemy

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę
  • zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie
  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, oferty pracownicze)