icon

Młodszy specjalista systemów informatycznych

Netia S.A.

Oferta ważna do

22.02.2023

Departament

IT

Numer referencyjny

NB/MSSI/KB/8629

Lokalizacja

Wrocław

Opis stanowiska

  • projektowanie i wdrażanie zmian w aplikacjach webowych
  • wsparcie w pozyskiwaniu, dokumentowaniu i uzgadnianiu wymagań klientów wewnętrznych,
  • opracowywanie specyfikacji technicznej wdrażanych nowych funkcjonalności i aplikacji,
  • wsparcie administratorów aplikacji w rozwiązaniu problemów związanych z systemami
  • współpracę z dostawcami zewnętrznymi, w tym nadzorowaniem zleconych projektów do implementacji,
  • nadzór i realizację procesu wytwarzania oprogramowania (m.in. zarządzanie kodem źródłowym),
  • stałe dążenie do optymalizacji i podnoszenia jakości funkcjonowania systemów i platform pod kątem ich efektywnego wykorzystania.

Nasze oczekiwania

  • znajomość Java, SQL
  • chęć zajmowani się projektowaniem i wdrażaniem zmian w aplikacjach webowych
  • swobodne poruszanie się w Windows i Linux (na poziomie użytkownika)
  • znajomość języka polskiego (płynnie) i angielskiego komunikatywnie)

Co oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie + bonus roczny
  • system szkoleń i warsztatów pozwalający Ci na systematyczne podnoszenie kompetencji
  • pakiet benefitów firmowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • wiele ciekawych projektów
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • zniżki na produkty, usługi całej Grupy.