icon

Analityk HR

Polkomtel Sp. z o.o.

Oferta ważna do

17.02.2023

Departament

HR

Numer referencyjny

KW/AHR/MA/489/0722

Lokalizacja

Warszawa

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie cyklicznych raportów i analiz z obszaru HR.
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników HR.
  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne w zakresie zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Tworzenie i rozwijanie narzędzi wspomagających raportowanie i analizę dużych baz danych.
  • Udział w budżetowaniu, prognozowaniu i kontrolowaniu kosztów wynagrodzeń.
  • Weryfikowanie rynkowej konkurencyjności wynagrodzeń i benefitów oraz efektywności kosztowej.
  • Sprawozdawczość finansowa i niefinansowa w zakresie HR na potrzeby różnych instytucji zewnętrznych.
  • Wsparcie analityczne pozostałych komórek HR oraz działu płac w zakresie zadań administracyjnych.

Nasze oczekiwania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku analityka lub o podobnym charakterze pracy w zakresie danych HR-owych.
  • Zaawansowana znajomość MS Office, w szczególności MS Excel.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Bardzo dobra znajomość metody analiz danych oraz trendów rynkowych (w zakresie wynagrodzeń, benefitów).
  • Znajomość SAP HR..
  • Praktyczna znajomość procesów HR-owych.
  • Umiejętność nadawania priorytetów, systematyczność, dokładność.

Co oferujemy

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • prywatną opiekę medyczna.
  • pakiet ubezpieczeniowy.
  • dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.