icon

Specjalista w Dziale Zabezpieczania Przychodów i Prewencji Nadużyć

Polkomtel Sp. z o.o.

Oferta ważna do

01.02.2023

Departament

Obsługa klienta

Numer referencyjny

KW/SDZPPN/MS/012023

Lokalizacja

Warszawa

Opis stanowiska

  • Raportowanie z baz danych przy pomocy SQLa w celu kontroli poprawności rozliczeń z klientami;
  • Analiza cyklicznych raportów i alertów systemowych w celu wykrywania nadużyć telekomunikacyjnych;
  • Realizacja testów kontrolnych;
  • Rozwój istniejących raportów oraz tworzenie nowych;
  • Udział w projektach (np. wdrażanie nowych funkcjonalności).

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe (informatyka, matematyka lub pokrewne);
  • Znajomość raportowania z baz danych za pomocą SQL;
  • Znajomość MS Excel (tabele przestawne, tworzenie i modyfikacja makr);
  • Umiejętność pracy w środowisku UNIX;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Co oferujemy

  • Pracę w największej grupie kapitałowej w kraju;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności analitycznych, programistycznych i narzędziowych;
  • Przyjazną atmosferę pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, zniżki na usługi oferowane przez spółki z grupy).