icon

Młodszy Konsultant w Obszarze Aktywacji

Polkomtel Sp. z o.o.

Oferta ważna do

13.02.2022

Departament

Obsługa klienta

Numer referencyjny

MK/ES/NK/255/0921

Lokalizacja

Warszawa

Opis stanowiska

  • Sprawdzanie poprawności wniosków aktywacyjnych wpływających do Działu Aktywacji w celu oceny wiarygodności płatniczej potencjalnych Klientów,
  • Weryfikacja danych w systemach informatycznych w spółce,
  • Kontakt z klientami w celu potwierdzenia danych na umowie.

Nasze oczekiwania

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków służbowych;
  • Szukamy osób które nie boją się wyzwań i chcą podnosić swoje kwalifikacje.
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Co oferujemy

  • Pracę od zaraz;
  • Nasza siedziba mieści się w samym centrum Warszawy, jest świetnie skomunikowana;
  • Oferujemy, pakiet benefitów, opiekę medyczną, zniżki firmowe na produkty Grupy Polsat Plus;
  • Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę na zastępstwo;
  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą;
  • Niezbędne narzędzia pracy.