icon

Analityk biznesowy

Polkomtel Sp. z o.o.

Oferta ważna do

02.02.2022

Departament

Informatyczny

Numer referencyjny

W/KWAB

Lokalizacja

Warszawa

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

Modelowanie procesów biznesowych,
Definicja i zarządzanie wymaganiami biznesowymi,
Wsparcie prac architektonicznych i realizacyjnych w ramach projektów,
Wsparcie procesu zarządzania zmianą i zakresem projektu,
Utrzymanie repozytorium analitycznego (w ramach zadań projektowych)

Nasze oczekiwania

Nasze wymagania

Znajomość branży telekomunikacyjnej,
Biegłość w pracy ze stroną biznesową,
Znajomość notacji BPMN, UML,
Analityczne podejście do rozwiązywanych problemów,
Umiejętność pracy w zespole,
Samodzielność i dokładność,
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
Mile widziana znajomość Enterprise Architect

Co oferujemy

To oferujemy

Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą,
Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji,
Stabilną, długotrwałą współpracę,
Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, nauka jęz. angielskiego),
Dostęp do usług oferowanych przez Grupę na korzystnych warunkach (oferty pracownicze)