icon

Młodszy Kierownik ds. Klientów Sieciowych

Polkomtel Sp. z o.o.

Oferta ważna do

27.01.2022

Departament

B2C

Numer referencyjny

ES/MK/TS/82/1220

Lokalizacja

Warszawa

Opis stanowiska

  • profesjonalne i skuteczne zarządzanie portfelem kluczowych klientów PrePaid  oraz budowanie i rozwijanie długofalowych relacji biznesowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • planowanie, budżetowanie oraz kontrola realizacji akcji handlowych,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • bieżące monitorowanie oraz analiza rynku telekomunikacyjnego,

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku we współpracy z klientami kluczowymi w  Kanale Nowoczesnym , FMCG,
  • wiedza z zakresu technik sprzedaży oraz negocjacyjnych, wysoko rozwinięta orientacja biznesowa,
  • umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia w pracy z Klientem,
  • umiejętność zarządzania klientami oraz silna orientacja na realizację celów biznesowych,

Co oferujemy

  • Szerokie portfolio usług z grupy Polsat Plus;

  • Jasno zdefiniowane cele i zakres obowiązków;

  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego;

  • Duża niezależność i samodzielność w działaniu;

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;

  • Wsparcie zgranego zespołu na każdym etapie;