icon

Release Manager

Polkomtel Sp. z o.o.

Oferta ważna do

27.01.2022

Departament

Techniczny

Numer referencyjny

ES/RI/SP/276/1021

Lokalizacja

Warszawa

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie procesem zarządzania wydaniami IT
  • Aktywna współpraca z dostawcami w sprawie skutecznego usuwania błędów i awarii
  • Współpraca z klientem końcowym w sprawie zgłaszanych problemów
  • Bezpośrednia współpraca z Programistami, Kierownikami projektów, BAM’ami i Działem Testów
  • Zarządzanie procesem wdrożeniowym i jego monitorowaniem na środowiskach rozwojowych
  • Uzgadnianie, implementacja oraz raportowanie SLA/KPI - Weryfikacja i zarządzanie postępami prac
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zarzadzaniem zmianą w różnych systemach
  • Planowanie, Przygotowanie i Koordynacja wydań IT do wdrożenia na śr. PRD
  • Wsparcie Defect Management’u
  • Udrażnianie i rozwiązywanie powstałych problemów na poziomie wydańIT
  • Weryfikacja i analiza defektów
  • Identyfikowanie i zarządzanie ryzykiem
  • Szacowanie pracochłonności

Nasze oczekiwania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy dużych, złożonych projektach
  • Doświadczenie projektowe w metodyce „zwinnej”
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w testach integracyjnych dużych systemów
  • Umiejętności analityczne
  • Otwartość, asertywność, szybkość w podejmowaniu decyzji
  • Umiejętność prowadzenia efektywnej komunikacji wewnątrz IT oraz z Biznesem
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość narzędzi JIRA, Confluence, QC, Remedy, MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Co oferujemy

To oferujemy

  • Zdobywanie wiedzy od praktyków
  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, oferty pracownicze)