icon

Przedstawiciel Handlowy

Liberty Poland S.A.

Oferta ważna do

31.01.2022

Departament

Sprzedaż

Numer referencyjny

PH/LL/1221

Lokalizacja

Warszawa

Opis stanowiska

  • Regularne odwiedzanie przydzielonych Punktów Sprzedaży;
  • Zapewnienie prawidłowej dystrybucji i ekspozycji produktów;
  • Zwiększanie dostępności produktów oraz wprowadzanie nowych produktów;
  • Dbanie o wizerunek firmy i budowanie długotrwałych relacji z klientami;
  • Raportowanie bieżących wyników pracy.

Nasze oczekiwania

  • Potrafisz samodzielnie organizować i planować własną pracę?
  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne?
  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i wykazujesz własną inicjatywę?
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe związane z obsługą klienta?
  • Masz prawo jazdy kat. B?

Co oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny;
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie;
  • Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną;
  • Konkursy z nagrodami, spotkania integracyjne.

Klauzula informacyjna dla Kandydata do pracy w ramach Programu Poleceń Pracowniczych

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w związku z procesem rekrutacyjnym na stanowisko Przedstawiciela Handlowego / Przedstawiciela Handlowego ds. Klientów Sieciowych.

Informujemy, że:

  1. Współadministratorami danych osobowych Kandydata do pracy są:
    1. Polkomtel Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Konstruktorska 4, 02-673 Warszawa) w zakresie weryfikacji i wyboru odpowiedniego Kandydata do Pracy,
    2. Liberty Poland S.A. z siedzibą w Warszawie (aleja Stanów Zjednoczonych 61, 04-028 Warszawa) w zakresie wsparcia Polkomtel Sp. z.o.o. w wyborze odpowiedniego Kandydata do pracy na podstawie przyjmowania zgłoszeń do programu i organizacji programu.
  2. Państwa dane osobowe jako Kandydatów do pracy w zakresie wskazanym w przepisach Kodeksu pracy i przekazanych w dokumentach aplikacyjnych, w szczególności imię, nazwisko, data urodzenia, wskazane dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane wskazane w dokumentach aplikacyjnych, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie poprzez kontakt na adres rndo@liberty.eu
  3. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wskazanym powyżej, w przepisach Kodeksu pracy, jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.
  4. Jeżeli w dokumentach zawierają Państwo dane osobowe szczególnej kategorii (np. informacje o stanie zdrowia) to przekazując dokumenty aplikacyjne wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie tych danych (art. 9 ust. 2 lit. a RODO).
  5. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji.
  6. Państwa dane osobowe będą mogły zostać udostępnione podmiotom upoważnionym do tego celu na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w szczególności organom kontrolnym, a także podmiotom z którymi współpracujemy na mocy obowiązujących umów, w szczególności w zakresie obsługi informatycznej.
  7. Przysługujące Państwu prawa obejmują:
    1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,
    2. prawo do sprostowania danych osobowych,
    3. prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
    4. prawo do usunięcia danych osobowych (w tym prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych objętych tą przesłanką),
    5. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).